İstanbul’da ve diğer şehirlerde özel ders denince akla ilk Boğaziçili öğrenci ve mezunlar gelir. Sanıyorum ki bu bir tesadüf değil. Boğaziçililerden özel ders neden çok tercih ediliyormuş, gelin bir inceleyelim.

Boğaziçili Olmak Başarılı Olmaktır.

YGS – LYS gibi zorlu bir süreçten geçip Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi olmaya hak kazanmak yüksek bir başarıdır. Bu başarıyı elde etmiş bir kişi, diğer öğrencilere de bu konuda yol gösterebilir. Sınavlara hazırlanırken nelerin yapılıp nelerin yapılmaması gerektiğini, hedefe ulaşmak için hangi yöntem ve stratejilerle çalışmak gerektiğini iyi bilirler. Bu nedenle gerek ilköğretim ve lise düzeyinde okula yardımcı olarak, gerekse sınavlara hazırlık noktasında özel ders verirken, başarıya ulaştıracak yolda size rahatlıkla rehberlik ederler. OkuldanEve.com Boğaziçililerden özel ders hizmeti ile sizi de başarıya ulaştırmayı amaçlar.

Boğaziçi Özel Ders Profesyoneldir.

Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri profesyonel bir eğitim alırlar ve yaptıkları her işi en iyi şekilde yapmak üzere yetiştirilirler. Her sektörün Boğaziçi mezunlarına gözü kapalı güvenmesi bu sebepledir. Bu şekilde yetişen Boğaziçili öğrenciler ve mezunlar özel ders verirken de hakkını vermek için ellerinden gelen çabayı ortaya koyarlar. Özel ders sürecini zenginleştirerek ve bu sürecin verimini artıracak yöntemler geliştirerek en iyi hizmeti sunarlar. Özel ders sonucunda öğrencinin varacağı yeri yalnızca öğrencinin başarısı olarak değil kendi başarıları olarak da değerlendirirler ve buna göre hareket ederler. OkuldanEve.com Boğaziçi özel ders ile siz de profesyonelliğin avantajını yakalayın.

Boğaziçili Özel Ders Hocaları Tecrübelidir.

Boğaziçi Üniversitesi’nde, özel ders veren öğrenci ve mezunların sayısı oldukça fazladır. Öğrenci ve velilerin yoğun talepleri neticesinde birçok Boğaziçili yıllardır özel ders hizmeti sunmaktadır. Boğaziçililer özel ders konusunda birbirlerinden de çok şey öğrenmekte ve birbirlerine özel ders öğrencilerinin başarısını daha ileriye taşıma noktasında destek olmaktadırlar. Özellikle 3. ve 4. sınıftaki öğrenciler ile mezunlar birçok öğrenciye özel ders vermiş olmakla geniş tecrübe elde etmişlerdir. Yıllar boyu edindikleri deneyimler ile öğrencilerine neyin iyi geleceğini iyi öğrenmişlerdir. Bu nedenle veliler Boğaziçililere özel ders noktasında güven duyarlar.

Bilgileri ve Deneyimleri Tazedir.

Boğaziçili, özellikle öğrenci, özel ders hocalarının sınavlara ve okul hayatına yönelik bilgi ve deneyimleri hala yenidir. Bu nedenle özel ders öğrencilerinin yaşadıkları sorunlara ve bu sorunların çözümlerine daha yakındırlar. Derslere ve konulara dair bilgileri henüz tazedir, bu nedenle dersler konusunda yeterlilikleri yüksektir. Soru tiplerine ve çözümlerine hakimdirler. Ayrıca sınav süreci ve okul hayatında öğrencilerin neler yaşadığını ve hissettiğini de yakından bildikleri ve bizzat yaşadıkları için öğrencilere daha iyi yardımcı olurlar. Alanında uzman kardosu ile OkuldanEve.com Boğaziçiliden özel ders almak için en doğru adrestir.

Boğaziçililer Genç ve Dinamik Bir Öğretim Sunarlar.

Boğaziçili öğrenci ve mezun özel ders hocaları yaşça öğrencilerine yakın olduklarından genç ve dinamik bir anlayışa sahiplerdir. Bu nedenle öğrencileri ile sağlıklı bir iletişim kurarlar. Öğrencileri onlara kendilerini daha yakın hisseder ve dersler noktasında taleplerde bulunmaktan çekinmezler. Boğaziçili genç hocalar öğrencilerinin içinde bulundukları gelişimsel süreçlere hakimdirler ve iki taraf da yabancılık çekmez. Kurulan güzel iletişim sayesinde başarı yolunda karşılaşabilecek sorunları daha hızlı ve etkili çözerler. Veliler ve öğrenciler arasında nesil farkı sonucu oluşan iletişim problemlerinde de bir köprü görevi görürler. Öğrenciler özel derse ve hocalarına sıkıcı gözüyle bakmamış olurlar, hem özel dersler hem de sınavlara hazırlık süreci daha eğlenceli geçer. Her geçen gün OkuldanEve.com Boğaziçi özel ders konusunda genç ve dinamik kadrosu ile öne çıkmaktadır.

Boğaziçililer Vizyon Sahibidir.

Boğaziçi Üniversitesi’nin eğitimi, öğrencilerine vizyon kazandırmayı amaçlar. Yalnızca akademik olarak başarılı değil kültürlü, belli bir dünya görüşü olan, barışçıl, kendini geliştiren ve özgür bireyler yetiştirir. Bu ekol ile eğitim alan Boğaziçili özel ders hocaları kendi öğrencilerine de aynı anlayış ile hizmet sunarlar. Öğrencilerini yalnızca sınavlara değil, geleceğe hazırlamak için hizmet sunarlar. OkuldanEve.com ile Boğaziçiliden özel ders ayrıcalığını siz de yaşayabilirsiniz.

Boğaziçili Özel Ders Hocaları Eğitime Gereken Önemi Verir.

Boğaziçi Üniversitesinin eğitim anlayışından yukarıda bahsettik. Bu anlayış ile yetişen Boğaziçili özel ders hocaları, başarıyı etkileyen tüm etmenlerin farkındadır. Bu nedenle sadece konu anlatımı ve soru çözümü ile yetinmezler. Motivasyonu artırmak, verimli ders çalışmayı öğretmek, sınav stresi konusunda farkındalık sağlamak ve sınav stresini azaltmak, ödevlerde yol göstermek gibi birçok yardımcı yöntemle bütüncül bir özel ders hizmeti sunarlar. Herkesin öğrenme biçiminin farklı olduğunu bilir ve kişiye özel bir anlatım sağlarlar.

Boğaziçililer İyi Birer Örnektir.

Öğrenciler, kendilerinin içinde bulunduğu süreçlerden daha önce geçmiş ve başarıya ulaşmış birini gördüklerinde hedeflerine ulaşacaklarına dair inançları artar. Üniversiteli biri ile sık sık birlikte olmak onları çalışmaya ve başarmaya motive eder. OkuldanEve.com sayesinde siz de sınav sürecinde iyi bir rehber edinebilir ve Boğaziçi özel ders desteğini edinebilirsiniz.

Boğaziçili Özel Ders Hocaları Veliler ile İletişime Önem Verirler.

Boğaziçili özel ders hocaları, eğitim ve öğretimin öğrenci – öğretmen – veli üçgeninde gerçekleştiğini bilirler. Bu nedenle yalnızca öğrenci ile değil veli ile de iletişimi sağlam tutarlar. Öğrencinin gelişimi ile ilgili sürekli geri bildirim vermeyi ihmal etmezler. Öğrenci ile veli arasındaki iletişimi desteklerler. OkuldanEve.com ailesi de Boğaziçililerden özel ders yaklaşımı ile siz velilerle iletişimini yüksek tutmaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi’ni Gezdirebilirler : )

Boğaziçililerden özel ders aldığınızda Boğaziçi Üniversitesi’nin muhteşem kampüsünün kapıları size açılır. Tarihi binaları, yeşil alanı, harika manzarası ve başka güzelliklerini Boğaziçili özel ders hocanız sayesinde görebilirsiniz. OkuldanEve.com Boğaziçi özel ders hizmetini alan öğrencilerimiz bu ayrıcalıkları yaşamaktadır.

OkuldanEve.com ile İstanbul’da Boğaziçililerden Özel Ders Alabilirsiniz.

OkuldanEve.com da bir Boğaziçili girişimidir. Geniş, tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile İstanbul’da özel ders hizmeti sunar. İlköğretim, lise ve üniversite düzeyinde özel ders hizmetini okula yardımcı veya sınavlara hazırlık amacıyla alabilirsiniz. Boğaziçiliden özel ders OkuldanEve.com ile bir tık kadar yakınınızda. Özel ders almak için hemen tıklayın.