Neden Calculus Özel Ders Alınır?

Calculus özel ders, üniversite özel ders denince akla gelen ilk derslerden biridir. Calculus dersi üniversitelerde birçok bölümde verilmektedir. Örneğin, aklınıza gelebilecek tüm mühendislikler, iktisat – işletme, matematik öğretmenliği, fizik öğretmenliği gibi bölümlerde kilit noktadaki derslerden biridir. Üniversitesine göre müfredatı değişmekle beraber; Fonksiyonlar ve Grafikleri, Ters Fonksiyonlar ve Trigonometrik Fonksiyonlar, Limit & Süreklilik, Türev ve Uygulamaları, İntegral ve Uygulamaları gibi konulardan oluşmaktadır. Boğaziçi, ODTÜ ve İTÜ gibi üniversitelerde Calculus dersi İngilizce olarak verilmekte ve bu durum dersi biraz daha zorlaştırmaktadır.

Üniversitelerde Math 101, Mat 101, Math 105, Math 111 gibi kodlarla karşımıza çıkan Calculus dersi büyük ölçüde temel ve işlem kabiliyeti gerektiren bir derstir. Birçok dersin ön koşulu olduğundan (prerequisite) Calculus dersinin önemi gerçekten büyüktür. Bu sebeple Calculus (Kalkülüs) dersi geçildiğinde öğrencinin önü bir hayli açılmış olacaktır. Calculus dersi, Matematik bazlı olduğundan ve temelden öğrenilen, üzerine konularak ilerlenen bir ders olduğundan, öğrenciler okulda öğrenemediklerinde büyük zorluk çekebiliyorlar. Kendi kendine öğrenmenin pek de mümkün olmadığı Calculus için özel ders bir ihtiyaç haline gelmektedir.

Calculus Özel Ders Neden OkuldanEve.com’dan Alınmalıdır?

OkuldanEve.com Calculus özel ders konusunda kalite, tecrübe ve uzmanlığı ile farkını ortaya koymaktadır. Calculus özel ders için çok tercih edilmemizin belki en önemli sebebi Boğaziçili öğrenci ve mezun hocalarımızın Matematik alanında uzman olmalarıdır. Öğrencilerimiz, OkuldanEve.com ailesindeki Boğaziçili özel ders hocalarının Calculus özel ders konusundaki yetkinlikleri sayesinde bu dersteki başarılarını artırmaktadırlar. Hocalarımız Fonksiyonlar, Trigonometri, Türev ve İntegral gibi öğrencilerin zorlandığı konularda hızlı ve etkili bir biçimde kalıcı öğrenme için yardımcı olmaktadırlar. Yıllardır özel ders veren özel ders hocalarımız bu tecrübeleri ile her seviyeden öğrenciye en güncel müfredata göre Calculus özel ders hizmeti sunmaktadırlar. OkuldanEve.com’dan final ve vizeleriniz için Türkçe Calculus özel ders ve İngilizce Calculus özel ders hizmetlerini güvenle alabilrsiniz.

OkuldanEve.com’un hocaları yalnızca öğrenciye özel bir biçimde ders anlatmakla kalmayıp soru çözümü, motivasyon desteği gibi hizmetlerle bütüncül bir hizmet sağlamakta ve Calculus özel ders ile birlikte eğitim koçluğu hizmeti de sunmaktadırlar. Bir Boğaziçiliden Calculus özel ders alan öğrencilerimiz Boğaziçi Üniversitesi ekolü ile yetişen hocalarımız sayesinde örnek alabilecekleri biriyle vakit geçirmiş, vizyon ve motivasyon kazanmış olmaktadırlar. Yine aynı şekilde Calculus dersinde kalma ihtimali varsa bu sorunu final öncesi Kalkülüs özel ders alarak büyük oranda çözebilmek mümkündür. Dersleri; vize ve finallerden önce alabileceğiniz gibi dönem boyunca düzenli olarak alabilirsiniz. İster konu bazlı Calculus özel ders alabilir, isterseniz de çözemediğiniz arşiv sorularını birkaç seanslık Calculus özel ders sayesinde çözdürebilirsiniz. OkuldanEve.com Boğaziçililerden özel ders hizmeti ile Calculus özel dersi konusunda da kalite farkını ortaya koyuyor. İstanbul’da Calculus özel ders, Mat 101 özel ders, Kalkülüs özel ders hizmetlerimizden faydalanmak isteyen tüm veli ve öğrencileri bekliyoruz.